O FIRMIE

Firma Termoklima z siedzibą w Żarkach Letnisku rozpoczęła swoją działalność w 1996 roku i od tamtego czasu zajmuję się świadczeniem usług z zakresu serwisu, instalacji oraz czyszczenia systemów klimatyzacji, sprzedażą pomp ciepła, systemów rekuperacji oraz urządzeń chłodniczych do sklepów, a także montażem systemów grzewczych, komór mroźniczych oraz komór do przechowywania przetworów mleczarskich. Swoją ofertę dedykujemy klientom z całego Śląska.
Działamy m.in. na terenie Katowic, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Koziegłów, Sosnowca oraz Gliwic.

 

 

W nasze produkty zaopatrujemy właścicieli hurtowni, sklepów, zakładów masarskich, cukierni oraz przetwórni owocowo-warzywnych. Oferujemy im także montaż rekuperacji. Zajmujemy się też sprzedażą oraz instalacją systemów grzewczych dla domów jednorodzinnych.

 

Tak jak w tym przypadku, nasza propozycja obejmuje zarówno sprzedaż, jak i instalację różnego rodzaju urządzeń. Wszystkie nasze klimatyzacje objęte są również serwisem gwarancyjnym.

 

Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych specjalistów i prowadzimy współpracę jedynie z zaufanymi producentami.

Wszystkie nasze produkty legitymują się najwyższą jakością. Nasze pompy ciepła osiągają moc grzewczą od 7,2 kW do 48 kW.

 

Zapewniamy pełne doradztwo techniczne, dobór oraz dostawę urządzeń, montaż wraz z uruchomieniem, a także pełen serwis